Ostuinfo

 

Siit leiate juhendi, kuidas sooritada ostu meie e-poest.

Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad internetikaupluses Idee ja Emotsioon (www.ideejaemotsioon.ee) kaupa telliva isiku ning Idee ja Emotsioon OÜ vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on Teie poolt edastatud ja tellimuse kinnitus on saadetud Teie e-posti aadressile.

Kuidas osta

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Juhime tähelepanu asjaolule, et arvutiekraanil võib toodete värv erineda originaalist. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu "Edasi" peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad ning valida kauba kättesaamisviis.

Vajutage nuppu "Esita tellimus", peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb võimalus avada tellimus pdf faili kujul. Samuti saadetakse tellimuse kinnitus Teie e-posti aadressile.

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest saab tasuda tellimuse kinnituse alusel Idee ja Emotsioon OÜ arveldusarvele SEB pangas EE381010220211521229.

Kui Teil on olemas meie kinkekaart ja soovite tasuda sellega ostu eest, kirjutage kinkekaardi number palun selgituse väljale.

 Transport

  Pakume tasuta transporti SmartPOSTiga kui Teie tellimus on vähemalt 45 eurot. Sel juhul märkige palun selgituse väljale millisest SmartPOSTi pakiautomaadist soovite kaupa kätte saada.

 • SmartPOST (2.50 EUR)

  Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
   
 • DPD kuller (6.00 EUR)

  Kauba toob kohale DPD Eesti.
  Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks.
   


Kui Teie soovitud kaup on laos, täidame tellimuse üldjuhul järgmise tööpäeva jooksul pärast makse laekumist. Seega jõuab tellitud kaup Teieni ülejärgmisel tööpäeval makse laekumise päevast arvates (v.a.saadetised saartele, sel juhul lisandub +1 tööpäev).

Kui kauba juures on märgitud "tellimisel", siis jõuab kaup meie lattu 2-4 nädala jooksul, kust see saadetakse omakorda edasi Teile.

Kui kauba juures on märgitud tarneajaks 30 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 30 päeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda edasi Teile.

Kui tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Teid sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

Pretensioonid

Leiame sobiva lahenduse mõlemale osapoolele. Kõikidele toodetele kehtib ka garantii seaduses ettenähtud korras.
Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kaupade tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kui meie toode ei vastanud Teie ootustele, võtke palun meiega ühendust. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis, kasutamata ja koos kõigi markeeringutega. Raha kanname Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasijõudmist meile. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu.

Privaatsus

Teie isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo

Idee ja Emotsioon OÜ jätab endale õiguse muuta ideejaemotsioon.ee sisu.
Lisainfo saamiseks toodete, tarne, maksetingimuste või muu kohta võtke palun ühendust telefonidel 506 9222, 503 8383 või e-posti teel: idee@ideejaemotsioon.ee

hover image hover image